Advert
Advert

SAMKON'dan Havza'ya Ziyaret

Bir dizi ziyaret için Samsun’da bulunan Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu(SAMKON) Genel Başkanı Sezgin Gümüş ve yönetim kurulu üyeleri Havza Belediye Başkanı Murat İkiz’i ziyaret ettiler.

SAMKON'dan Havza'ya Ziyaret

SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş, Genel Başkan Yardımcısı Metin Şenel ve yöneticiler Havza Belediye Başkanı Murat İkiz’i makamında ziyaret ederek bir süre görüştüler.

Yapılan görüşmede SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş Havzanın Samsun için önemli bir ilçe olduğunu belirterek; “Havza Organize Sanayi Bölgesi tamamlandı. İstanbul’da yaşayan Samsunlular olarak ilçemizin dolayısı ile İlimizin gelişmesi için elimizden gelen gayreti göstererek buraya yatırımcı bulmak için çaba harcamalıyız.” Dedi.

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz ise ziyaretten ötürü duymuş olduğu memnuniyeti dile getirerek; “Gurbetteki hemşerilerimizin bizlere sağlamış oldukları destekler gerçekten önemli. Havza için hayati öneme sahip olan Havza Organize Sanayi Bölgemize yatırımcı bulmak konusunda sizlerin desteğini  bizler için önemli.” Dedi.

Ziyaretin sonunda ziyaret anısına Havza Belediye Başkanı Murat İkiz ve SAMKON Genel Başkanı Sezgin Gümüş bir birlerine birer hediye verdiler.

Belediye Başkanı Murat İkiz, SAMKON Genel Başkanı Sezgin ve beraberindekiler daha sonra Havza Atatürk Evini ziyaret ettiler.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Meseleye el attık, bu yıl başlıyoruz
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Meseleye el attık, bu yıl başlıyoruz
Dizel devri kapanıyor
Dizel devri kapanıyor