Samsun Haber
Giriş Tarihi : 27-08-2020 21:47   Güncelleme : 27-08-2020 21:47

SAMSUN BAROSU AVUKATLARI UYARDI

Samsun Barosu, Çarşamba İcra Müdürlüğünde 1 personelde Korona Virüs çıktığını belirterek, avukatları Çarşamba İcra Dairesine gitmemeleri için uyardı.

SAMSUN BAROSU AVUKATLARI UYARDI

Samsun Barosundan avukatlara Çarşamba İcra Dairesine gitmemeleri için uyarı geldi. Çarşamba İcra Dairesinde bir personelin Korona Virüs testinin pozitif çıktığının belirtildiği uyarıda, avukatlara bu icra dairesine gitmemeleri çağrısı yapıldı.

Samsun'da Çarşamba İcra Dairesine bir personelin Covid-19 testinin pozitif çıkması üzerine Samsun Barosu, avukatlların cep telefonlarına mesajlar atarak uyarıda bulundu. Samsun Barosu tarafından avukatlara gönderilen uyarı mesajlarında şunları dile getirildi.
"Çarşamba Adliyesi İcra Müdürlüğünde 1 personelin Covid-19 testinin pozitif çıkması nedeniyle son 1 hafta içerisinde İcra Müdürlüğünde işlem yapan meslektaşlarımızın personelleri de dahil olmak üzere gerekli kontrolleri yaptırmaları, Çarşamba Adalet Komisyonu kararı ile İcra Müdürlüğü personeli idari izinli sayılarak yerlerine 'acele işler ile ilgili' icra konusunda tecrübe sahibi olmayan geçici 3 adet personel görevlendirilmiştir. Bu nedenlerle meslektaşlarımızın, gerek icra işlemleri ve gerekse sair işlemler için zorunlu olmadıkça Çarşamba Adliyesine ve İcra Müdürlüğüne giriş-çıkış yapmamaları önemle rica olunur."