Siyaset
Giriş Tarihi : 05-02-2021 16:21   Güncelleme : 05-02-2021 16:21

Samsun Deva Partisi: “Esnafımızın Yanındayız!”

DEVA Partisi Samsun İl Başkanı Av. Kebire Birer Türk ve Alaçam ilçe başkanı Serkan Dağlı ve beraberindeki ekipler, Alaçam esnaflarını ziyaret ettiler. Deva teşkilatı esnafın problemlerini dinleyerek sorunlarına ortak olmak istediklerini ve her zaman esnafın yanında olduklarını dile getirdi.

Samsun Deva Partisi: “Esnafımızın Yanındayız!”

Ziyaretler sonrası il ve ilçe teşkilatı bir araya gelerek gündemde yer alan konuları değerlendirdiler.

Alaçam sakinlerinin, esnaflarının ve gençlerinin talepleri, ilettikleri problemler masaya yatırılarak çözüm yolları konusunda çalışmalar başlatıldı.

Alaçamlıların yanında olduklarını belirten Başkan Dağlı, "İl Başkanımız Sayın Kebire Birer Türk hanımefendi ve il yönetimi ile birlikte Alaçam ilçemizde ziyaretler gerçekleştirdik. Bu zorlu pandemi sürecinde en çok yara alan esnafımızın talep ve önerilerini dinledik. Biz Deva Partisi olarak her zaman Alaçamlı vatandaşlarımızın yanındayız." dedi.

İl Başkanı Kebire Birer Türk ise; “Her bireyin  insan onuruna yaraşır yaşam ve refah standartlarına ulaşması, çocuklarımızın ve gençlerimizin geleceğe umutla bakabildiği,  milletimizin barış ve huzur içinde yaşayacağı, saygın ve güçlü bir Türkiye idealinin gerçekleştirilmesi için bu yola çıktık. İlçelerimiz ile koordineli çalışarak sorunlara ve çözüm yollarına odaklandık. Esnafımıza desteğin artırılması şart” şeklinde konuştu.