Güncel
Giriş Tarihi : 31-03-2021 12:30   Güncelleme : 31-03-2021 12:30

Samsun Haberleri

Samsun merkezinde, ilçelerinde ve mahallelerinde meydana gelen gelişmeler detaylarıyla birlikte Samsun Haberi yerel haber sitesinden takip edilebilir.

Samsun Haberleri

Haber sitesinin Samsun ve çevresinde bulunan muhabirleri ve haber ağı sayesinde tüm gelişmeler kısa süre içinde sitede yerini alır. Sitedeki Son Dakika başlığı altındaki bölümde son haberler sürekli geçer. İlgilenen kişiler haber başlığına tıkladığında ayrıntılara ulaşabilir.

Hangi Kategoriler Var?

Sitede haberlere ulaşımın kolaylaşması için bazı kategoriler hazırlanmıştır. Her kategori altında ilgili haber başlıkları ve yazılar bulunur.

Sitedeki Samsun Haberleri kategori başlıkları dışındaki şunlardır:

  • Siyaset
  • Ekonomi
  • Dünya
  • Magazin
  • Sağlık
  • Teknoloji
  • Kültür - Sanat
  • Eğitim
  • Diğer

Her kategoride Samsun ve çevresinde o konu ile ilgili gelişimler paylaşılır. Öncelik Samsun ve çevresindeki haberlerde olsa da Samsunluları ilgilendiren Türkiye genelindeki haberler de sitede yerini alır.

Sitede kategoriler dışında "En çok okunan", arşiv, anket gibi bölümler de mevcuttur.

Ekonomi Haberleri

Sitedeki ekonomi haberleri bölümünde Samsun ve çevresinde yaşayan kişileri ilgilendiren konularda yazılar paylaşılır. Mesela kısa çalışma ödeneği ile ilgili gelişmeler halkın büyük çoğunluğunu ilgilendirdiği için aydınlatıcı yazılar hazırlanır.

Dünya Haberleri

Dünya Haberleri bölümünde şehir halkını ilgilendiren dünyadaki gelişmeler hakkında yazılar hazırlanır. Covid-19 ve mutasyonları hakkındaki gelişmeler, Türkiye'yi ilgilendiren uluslararası anlaşmalar, dünyadaki ekonomik gelişmeler ve pek çok konu işlenir.

Magazin Haberleri

Magazin haberleri içinde Samsun ve çevresini ziyaret eden sanatçılar ve sanat çalışmaları, en çok izlenen filmler, en çok dinlenen müzikler ve benzeri konular yer alır. Samsun haber yazıları dışında bazı yarışmalar da yapılır. Mesela son zamanlarda gündemde olan “Süzme Yoğurt Aşkını Arıyor!” yarışması oldukça ilgi görüyor. Süzme yoğurtla yapılan tariflerle yarışmaya katılan katılımcı sayısı oldukça fazla ve site üzerinden yarışma takip edilebiliyor. Daha fazla içerik için https://www.samsunhaberi.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.