Advert
Advert

SAMSUN ÖMÜ'DE BAYRAĞIMIZ GÖK KUBBEYE YERLEŞTİRİLDİ

OMÜ İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Metin Yılmaz, İlahiyat Fakültesinin merkezine bağımsızlık sembolü olan Türk Bayrağını gök kubbeye yerleştirdiklerini söyledi.

SAMSUN ÖMÜ'DE BAYRAĞIMIZ GÖK KUBBEYE YERLEŞTİRİLDİ

TARİHİ DERİNLİK KAZANDIRDIK

Samsun 19 Mayıs Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Metin Yılmaz Türkiye'nin ve Türklerin bağımsızlık sembolü olan Türk Bayrağını gök kubbeye yerleştirdiklerini belirtti. Fakültenin ana kapısını Selçuklu desenleri ile süsleyerek tarihi bir derinlik kazandırmaya çalıştıklarını dile getiren Yılmaz;'Bunlara ilaveten bir dizi tadilat ve tezniyatlar yaptık. Kısa süre içinde bu yeniliklerin gerçekleşmesinde bizlere her türlü desteği veren OMÜ Rektörümüz Sait Bilgiç ve bu projeye fikir babalığı yapan ve yoğun mesai harcayan ÖMÜ İnşaat Daire Başkanı Recep Durmuş'a ve ekibine teşekkür ediyoruz.' dedi.

KALİTEYİ ARTIRMAK İSTİYORUZ

28 Şubat darbesinin fakülte üzerindeki maddi ve manevi karanlık izlerini hep birlikte silmeye devam edeceklerini sözlerine ekleyen Yılmaz; 'Fiziki olduğu kadar eğitim boyutu açısından da kalitemizi artırmaya yönelik adımlar atıyoruz. En önemlisi de kurumsallaşan ve geleceği inşa eden bir fakülte olmak arzusundayız. 28 Subat sürecinde büyük sıkıntılar yaşadık. O günleri Rabbim bir daha göstermesin. Fakültemizdeki 28 Subat'ın tüm karanlık izlerini silmeye devam ediyoruz.' diye konuştu.

 

Haber: Meydannet.comSende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Lavrov: ABD'nin amacı Suriye'yi bölmek
Lavrov: ABD'nin amacı Suriye'yi bölmek
Büyük FETÖ operasyonu
Büyük FETÖ operasyonu