Spor
Giriş Tarihi : 24-01-2020 13:31   Güncelleme : 24-01-2020 13:55

Samsun Pazar gününü bekliyor

Beyaz Grubun lideri Yılport Samsunspor, 23'ncü haftada oynanacak Manisa FK maçına kadar olan zorlu periyodun ilk ayağını oynayacağı Başkent maçında kırmızı beyazlı taraftarlar, tribünleri doldurarak futbolculara büyük destek vermeye hazırlanıyor.

Samsun Pazar gününü bekliyor

 Samsunspor camiasında Pazar günü oynanacak Başkent Akademi FK karşılaşmasına sezonun en kritik maçı gözüyle bakılıyor. Beyaz Grubun lideri Yılport Samsunspor, 23'ncü haftada oynanacak Manisa FK maçına kadar olan zorlu periyodun ilk ayağını oynayacağı Başkent maçında kırmızı beyazlı taraftarlar, tribünleri doldurarak futbolculara büyük destek vermeye hazırlanıyor. 

ÖZEL HAZIRLIK YAPILIYOR 

Başkent Akademi Futbol Kulübü karşılaşmasına özel bir hazırlık yapan kırmızı beyazlı taraftarlar, 30 bin taraftarla 19 Mayıs Stadı'nda takımlarının sahadan galibiyetle ayrılması için son dakikaya kadar ellerinden geleni yapacaklar. Yılport Samsunspor teknik direktörü Ertuğrul Sağlam da, "Pazar günü oynayacağımız müsabakayla beraber her maçımızı dolu tribünler önünde oynamak istiyoruz" diye konuştu.