SAMSUN PİAZZA’DAN KADINLARA EN ÖZEL HEDİYE

8 Mart Dünya Kadınlar Günü için kadınlara özel kampanya gerçekleştiren Samsun Piazza, 4 - 10 Mart tarihleri arasında, 150 TL ve üzeri alışverişe, kadınlara özel tasarlanmış bez çanta armağan edecek.

SAMSUN PİAZZA’DAN KADINLARA EN ÖZEL HEDİYE

Düzenlediği kampanyalarla her özel güne ayrı bir anlam katan Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, "8 Mart Dünya Kadınlar Günü" için  hayatı güzelleştiren kadınlara özel tasarlanmış bez çanta hazırladı.
 
Piazza’dan 4 Mart ile 10 Mart tarihleri arasında 150 TL ve üzeri alışveriş yapanlara,   kadınlara özel tasarlanmış çevreci bez çanta armağan edilecek. “Dünyada herşey kadının eseridir” sloganıyla  hazırlanan şık çantalar,  sevdiği kadınları mutlu etmek isteyenlere fırsat sunacak.
 
Aynı gün içinde yapılan toplamda 150 TL ve üzeri alışverişlerini belgeleyen fiş ya da faturalarla danışma birimine başvurarak, ücretsiz bir üyelik uygulaması olan Piazza Club başvuru formunu dolduran ziyaretçilere, bir adet hediye bez çantaları  anında verilecek.
 
Ziyaretçiler,  kendilerinin kullanabilecekleri  ya da  hayatlarını güzelleştiren kadınlara 8 Mart Dünya Kadınlar Günü'nde armağan edebilecekleri bez çantalarla çevrenin korunmasına da katkı sunmuş olacaklar.

 Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Polis özel harekat aracı dereye yuvarlandı: 6 polis yaralı
Polis özel harekat aracı dereye yuvarlandı: 6 polis yaralı
İmamoğlu'na tebrik ziyaretleri
İmamoğlu'na tebrik ziyaretleri