SAMSUN- RUSYA SAĞLIK HATTI

VM Medical Park Samsun Hastanesi sağlık turizminde yeniliklere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Rusya’dan gelen sağlık heyeti ,VM Medical Park Samsun Hastane kompleksini gezerek tıbbi süreçler ve işleyişler hakkında bilgi aldılar.

SAMSUN- RUSYA  SAĞLIK HATTI

Samsun-Rusya arasında gidiş dönüş direk uçuş seferlerinin başlamasıyla sağlık turizminin de ivme kazanmasını beklediklerini belirten Rus heyet yetkilileri, Karadeniz Bölgesi için  VM Medical Park Samsun Hastanesi’nin bir kazanç olduğunu ,multidisipliner yaklaşımıyla  geniş kapsamlı ve özel alanlarda tıbbi hizmetler veren, güncel  teknolojik gelişmelerin takip edildiği bir merkezin, bu kadar yakınlarında olmasından dolayı mutluluk duyduklarını dile getirdiler.

VM Medical Park Samsun Hastanesi Genel Müdürü Dr.Hakan Özcan “ Bugün hastanemizde Rusya’dan ziyaretimize gelen meslektaşlarımı ağırlamaktan gurur duydum. Sağlık alanında güçlü yatırımlar yaptık ve yapmaya devam ediyoruz. Komşu ülkelere de bu hizmeti sunabilmek bizler için çok onur verici. Sağlık turizmi kapsamında  Samsun ve bölgemiz için yapılan tüm çalışmalarda yer almaktan memnuniyet duyacağını ifade etti.

 Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Sinop'ta tek katlı ahşap ev yandı: 3 ölü
Sinop'ta tek katlı ahşap ev yandı: 3 ölü
Bakan Soylu: Ortada organize bir provokasyon olmadığı görülmüştür
Bakan Soylu: Ortada organize bir provokasyon olmadığı görülmüştür