Advert

Samsun Teknopark’a En İyi Üçüncülük Ödülü

SAMSUN Teknopark, başkentteki zirvede “En İyi Gelişme Gösteren Teknoloji Geliştirme Bölgeleri (TGB) Kategorisi"nde üçüncü olarak büyük başarı gösterdi.

Samsun Teknopark’a En İyi Üçüncülük Ödülü

Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığınca düzenlenen 6’ncı TGB Zirvesi’nde Samsun Teknopark, sergilemiş olduğu performansla göz doldururken söz konusu kategoride üçüncülüğe layık görülerek ciddi bir başarıya imza attı. Ankara Bilkent Otel Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen zirvede, Samsun Teknopark adına ödülü Ondokuz Mayıs Üniversitesi (OMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sait Bilgiç ve Samsun Teknopark Genel Müdürü Buğra Çolak aldı.

‘ALMIŞ OLDUĞUMUZ BU ÖDÜL BİR BAŞLANGIÇ’

Ödül töreni sonrasında Samsun Teknopark standına gelen Rektör Prof.Dr. Bilgiç, Teknopark Genel Müdürü Buğra Çolak ve Teknopark uzmanlarını tebrik etti. Bu ödülün başlangıç olduğunu belirten Rektör Bilgiç "Bu güzel ödül için hepinizi ayrı ayrı tebrik ediyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum” dedi.

‘BU ÖDÜL BİZLERİ DAHA ÇOK ÇALIŞMAK İÇİN TEŞVİK ETTİ’

Tebrikleri kabul eden Samsun Teknopark Genel Müdürü Buğra Çolak ise, "Çalışmalarımızın karşılığında bu ödülü almayı hak ettik. Gelecek yıl daha iyi olmak hedefiyle çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bu ödül bizi daha çok çalışmak için teşvik etti. Hep birlikte daha başarılı olacağız” diye konuştu.

Zirvede Samsun Teknopark Uzmanları Osman Özkoç, Ergün Alver, NesligülMısırlıgül ve Seray Düztaşlar da hazır bulundu.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Aday gösterilmeyen belediye başkanından duygusal istifa
Aday gösterilmeyen belediye başkanından duygusal istifa
Ziraat Bankası vatandaşlardan gelen şikâyetleri yanıtladı
Ziraat Bankası vatandaşlardan gelen şikâyetleri yanıtladı