Advert

SAMSUN VALİSİ SON RAKAMI AÇIKLADI... NE KADAR PARA TOPLANDI

Samsun Valisi Osman Kaymak, bu akşam Kadef'in organize ettiği geleneksel kaz tiriti gecesinde Samsunspor'a şu ana kadar 2 milyon TL bağış yapıldığını açıkladı. İş adamlarına çağrıda bulunan Kaymak; 'Samsunspor bu şehrin ortak markasıdır. Biz söylemeden kendilerini kulüplerine sahip çıkmaya davet ediyorum' dedi.

SAMSUN VALİSİ SON RAKAMI AÇIKLADI...  NE KADAR PARA TOPLANDI

TOPLAM 2 MİLYON TL. TOPLANDI

KADEF'in (Kavak Dernekleri Federasyonu) her yıl geleneksel olarak düzenlediği Kaz tiriti gecesinde bir konuşma yapan Samsun Valisi Osman Kaymak Samsunspor'a şu ana kadar yapılan bağışın 2 milyon TL olduğunu söyledi. 6 aydır Samsun'da olduğunu hem şehri hem de şehrin insanlarını ve yöneticilerini tanımaya çalıştığını ifade eden Kaymak; 'Bazı toplantılarda bana 'Samsunluluk ruhu yok' şeklinde söylemler oluyordu. Ben asla buna katılmıyorum. Bu şehir de Samsunluluk ruhunun olduğunu gördüm ve bunu çok daha ileriye taşımamız gerektiğini söylemek isterim. Çok fazla sporla iç içe olan bir insan değilim ama görev yaptığım şehrimin öncelikleri neyi gerektiriyorsa ben her zaman orada olurum. Bu şehrin çocukları Samsunsporludur. Onları sevindirmek ve mutlu etmek benim görevimdir.' dedi.

İŞ ADAMLARIMIZ DESTEK OLMALI
Samsunspor için yardım kampanyası başlattıklarını bu kampanyada toplanan parayla futbolcuların takımlarından ayrılmalarına mani olduklarını ifade eden Kaymak; 'Samsunspor kötü bir dönemden geçiyor. Bu şehrin Valisi olarak buna duyarsız kalamazdım. Birlik ve beraberliği sağlamak adına yaptığımız kampanya manevi anlamda hedefine ulaşmış olsa da maddi anlamda istediğimiz noktada değiliz. Özellikle iş adamlarımızdan çok daha ciddi destekler bekliyoruz. Artık çağrı yapmama gerek yok çünkü bu konu da her ortamda gerekli çağrıları yaptım ve sesimizi duyurduğumuza inanıyorum. Şehrin diğer sorunlarına da enerjimizi ayırıp Samsun'u her alanda marka şehir ve yükselen bir değer haline getirmek istiyoruz. Göç almaya başladık. Bu sevindirici ama yapacak çok işimiz var' diye konuştu.Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
//
// //
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Bahçeli'den 'güvenli bölge' uyarısı
Bahçeli'den 'güvenli bölge' uyarısı
Bakan Çavuşoğlu: Güvenli bölge, Suriye’nin istikrarı için önemli
Bakan Çavuşoğlu: Güvenli bölge, Suriye’nin istikrarı için önemli