Samsun Haber
Giriş Tarihi : 14-11-2019 12:16

Samsun'da Endüstriyel Isı Pompaları Semineri

Makina Mühendisleri Odası (MMO) Samsun Şube ve Türk Tesisat Mühendisleri Derneği (TTMD) Samsun Temsilciliği işbirliği ile MMO Samsun Şube üyelerine yönelik “Endüstriyel Isı Pompaları” semineri düzenlendi.

Samsun'da Endüstriyel Isı Pompaları Semineri

Seminerde açılış konuşması yapan TTMD Samsun Temsilcisi Cem GÜREL “TTMD olarak MMO Samsun Şubemizde siz değerli katılımcılara yönelik düzenlediğimiz seminerlerimize burada bir yenisini daha eklediklerini, MMO Samsun Şubemiz ile birçok çalışmalar yaptıklarını ve Odamız ile birlikte bu tür etkinliklerin devam edeceğini, “Endüstriyel Isı Pompaları” hakkında Mak. Müh. Ekim Utkan GEREK tarafından değerli bilgiler aktarılacağını ve seminerin verimli geçeceğini umduğunu” belirtti.

MMO Samsun Şube ve TTMD işbirliği ile düzenlenen seminerde Mak. Müh. Ekim Utkan GEREK “Isı Pompaları, ısı pompaları için ısı kaynakları, sistem planlanması, eşanjör ve kompresör seçimi, büyük güçte ısı pompalarının kullanım alanları” hakkında üyelerimize detaylı bilgi aktarmıştır. 

Seminerin ardından TTMD Samsun Temsilcisi Cem GÜREL tarafından Mak. Müh. Ekim Utkan GEREK’e vermiş olduğu değerli bilgiler için teşekkür belgesi verilmiştir.

Seminerde ile ilgili basına bilgi veren MMO Samsun Şube Yönetim Kurulu Sekreter Üyesi Nail YOLAYDIN “Türk Tesisat Mühendisleri Derneği meslek disiplinimizin ihtisaslaşmış bir sivil toplum örgütü olduğu ve Odamızın da kardeş kuruluşu olduğu, MMO Samsun Şube Çalışma Programı gereği üyelerimizin mesleki gelişimi ve güncel gelişmeleri takip edebilmesi adına eğitim ve seminerler düzenlediklerini, TTMD işbirliği ile seminerlerin devam edeceğini” belirti.