Samsun Haber
Giriş Tarihi : 20-12-2020 16:46   Güncelleme : 20-12-2020 16:56

Samsun'da hastanede hasta hastayı yastıkla boğarak öldürdü

Samsun'da hastanede şok cinayet! Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesinde bir hasta, başka bir hastayı yastıkla boğarak öldürdü.

Samsun'da hastanede hasta hastayı yastıkla boğarak öldürdü

Samsun'da Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesinde tedavi gören bir hasta aynı odada yattığı 46 yaşındaki Nadiye Yıldız'ı yatağında yastıkla boğarak öldürdü.

Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi'nin 3. katında yaşanan olay Samsun Haber Ajansından Şahin Binici'nin haberine göre Kadın Kapalı Psikiyatri Servisi'nde gece saat 04.30 sıralarında meydana geldi.

Samsun Ruh Sağlığı Hastanesinde 2 aydır bipolar bozukluğu teşhisi ile  tedavi gören 28 yaşındaki Arife K., Şahin Binici'nin haberine göre şizofreni teşhisi ile hastanede yatarak tedavi gören aynı odada bulunduğu Nadiye Yıldız'ı (46) uyuduğu yatağında yastıkla boğarak öldürdü.

Hastanede yaşanan cinayet Arife K.'nın temizlik görevlisine Nadiye Yıldız'ı yastıkla boğarak öldürdüğünü söylemesi ile ortaya çıktı. Yastıkla boğularak öldürülen Nadiye Yıldız'ın cesedinin morga kaldırıldığı, cinayeti işleyen hasta Arife K.'nın gözaltına alındığı öğrenildi. Cinayeti işleyen hasta Arife K'nın olayla ilgili polise verdiği ifadesinde pişman olmadığını aksine mutlu olduğunu söylediği bildirildi.

kaynak: samsunkenthaber.com.tr