Samsun Haber
Giriş Tarihi : 26-12-2020 17:11   Güncelleme : 26-12-2020 17:11

Samsun'da lüks villada kumar oynayanlara baskın!

Samsun'da Koronavirüs yasaklarına rağmen lüks bir villada kumar oynayan işadamı ve avukatlardan oluşan 50 kişi polis baskını sonucu gözaltına alındı.

Samsun'da lüks villada kumar oynayanlara baskın!

Samsun'da KoronaVirüs yasaklarını ihlal ederek Atakum ilçesinde bulunan lüks bir villada kumar oynandığı ihbarı üzerine, polisler söz konusu adrese baskın yaptı.

Atakum ilçesi Güzelyalı mahallesinde bulunan villada kumar oynandığı ihbarı sonrası çok sayıda polis ekibi adrese giderek operasyon yaptı. KoronaVirüs yasaklarına rağmen villada toplu halde kumar oynayan 50'ye yakın kişi yapılan baskında gözaltına alındı. SamsunHaberAjansı.net haber sitesinden Şahin Binici'nin haberine göre, kumar baskınında gözaltına alınanlar arasında tanınan işadamları ile birlikte Samsun Barosuna kayıtlı avukatların da yer aldığı belirtildi.

Samsun polisi tarafından yapılan kumar baskınında, villada bulunan bazı şahısların kaçmaya çalıştıkları bu nedenle söz konusu adrese takviye ekiplerin sevk edildiği bilgisine de yayınladığı haberde yer veren SamsunHaberAjansı, kumar oynanan villadan şahısların tek tek çıkartılarak ekip araçlarına bindirildiğini ve ardından Samsun İl Emniyet Müdürlüğüne götürüldüklerini aktardı.