19 ŞUBAT 2020 Çarşamba 22:57
Samsun Haber
Giriş Tarihi : 04-09-2019 14:56

Samsun’daki En Huzurlu İlçe 19 Mayıs

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, 19 Mayıs İlçe Emniyet Müdürlüğüne atanan Murat Elkılıç’ı makamında ziyaret etti.

Samsun’daki En Huzurlu İlçe 19 Mayıs

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu,” Öncelikle İlçe Emniyet Müdürümüz Sayın Murat Elkılıç’a ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerimi ilettim. Yeni görevinde kendisine başarılar diliyorum.  Her ilçenin ayrı bir değeri ve önemi var.19 Mayıs ilçesi gerek tarımı, ekonomisi, sanayisi gerekse sosyokültürel yapısı ve turizm bölgesi olma özelliği ile ülkemizin cennet köşelerinden bir tanesi. İlçemizi güzel kılan unsurlardan biride o şehrin güvenliği ve huzurudur. Bunu temin eden ise değerli emniyet güçlerimizdir.19 Mayıs’ın huzuru için hep birlikte güzel hizmetlere imza atacağız inşallah. Samsun’daki en huzurlu ilçe 19 Mayıs” Dedi.
Ziyaretinden dolayı 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu’na teşekkür eden İlçe Emniyet Müdürü Murat Elkılıç,” Tüm gücümüzle, 19 Mayıs ilçemize değer katmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. İnşallah hep birlikte sorunları çözüme kavuşturacağız “Dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
Sultanahmet'te patlama!
ANKET OYLAMA TÜMÜ
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA