Samsun Haber
Giriş Tarihi : 25-09-2017 12:49   Güncelleme : 25-09-2017 12:49

SAMSUNLU 15 TEMMMUZ GAZİSİ SAL’DA

SAMSUNLU 15 TEMMMUZ GAZİSİ SAL’DA

15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri anma etkinlikleri kapsamında sınıf panolarını düzenlenmesi , 15 temmuzla ilgili video ve görsellerin sınıf ortamında ve koridorda bulunan TV’den yayının yapılması, Öğrencilerimize 15 temmuzla ilgili broşürlerin dağıtılması, şiir dinletisi, vatan, milli birlik ve beraberlik , dayanışma ve bayrak sevgisi üzerine yazılı kitapların okutulması 19-25 Eylül tarihleri arasında devam devam eden etkinlikler kapsamında;

Samsun Anadolu Lisesi tarafından koordine edilen, İnşaat Mühendisi 15 Temmuz gazisi sayın Metin BAĞ tarafından okulumuz öğrenci ve öğretmenlerine bir konferans verilmiştir.

Konuşması sırasında gözleri dolan, duygulanan 15 Temmuz gazisi Sayın Metin BAĞ; o karanlık gecede yaşadıklarını öğrenci ve öğretmenlerle paylaştı. 

Bu konferansta 15 temmuz gazisi Metin BAĞ’ın öğrencilerimize "siz bu ülkenin geleceğini temsil ediyorsunuz. Hangi mesleği yaparsanız yapın, o mesleği en iyi şekilde yapmak için azami gayreti göstermenizi istiyorum. Vatanını en çok seven görevini en iyi yapandır”. Tavsiyesinde bulundu.

Okul Müdürümüz Sayın Halil İbrahim AKMEŞE, 15 Temmuz gazisi Sayın Metin BAĞ’a katılımlarından dolayı teşekkür edip, kendisine çiçek takdim etti.