Spor
Giriş Tarihi : 24-05-2022 17:06

Samsunspor Celil Yüksel'i istiyor

Samsunspor - Adanaspor hattı yeniden hareketlendi. Yüksel Yıldırım ile Adanaspor Kulüp Başkanı Bayram Akgül, Celil Yüksel için önümüzdeki günlerde bir araya gelecek. Celil için bazı kulüplerinde Adana ekibinin kapısını çalıyor olması transferi oldukça zorlaştırıyor.

Samsunspor Celil Yüksel'i istiyor

Yeni sezonda şampiyonluğu getirecek kalitede bir kadro kurmanın planlarını yapan Samsunspor, Adanaspor'un parlayan ismi Celil Yüksel'i kadrosuna katmakta ısrarlı. Şu ana kadar yapılan görüşmelerden net bir sonuç alınamazken; Samsunspor - Adanaspor hattı yeniden hareketlendi. Yüksel Yıldırım ile Adanaspor Kulüp Başkanı Bayram Akgül, Celil Yüksel için önümüsdeki günlerde bir araya gelecek. Celil için bazı kulüplerinde Adana ekibinin kapısını çalıyor olması transferi oldukça zorlaştırıyor. 

KONYASPOR'DA BASTIRIYOR 

Adanaspor'da bu sezon başarılı bir performans sergileyen orta sahanın etkili oyuncusu Celil Yüksel için Süper Lig ekibi Konyaspor'un da devrede olduğu biliniyordu. Oyuncunun gönlünün Samsunspor'dan yana olması ibreyi kırmızı beyazlı ekibe çevirirken; Başkanlar Yüksel Yıldırım ve Bayram Akgül'ün önümüzdeki günlerde buluşmasından nasıl bir sonucun çıkacağı büyük merak konusu. Kırmızı beyazlı taraftarlar, Celil Yüksel konusunda Samsunspor'dan resmi bir açıklama bekliyor.