Spor
Giriş Tarihi : 20-06-2020 15:16   Güncelleme : 20-06-2020 15:16

Samsunspor dünyaya açılıyor

Bir üst lig çıkmayı neredeyse garantileyen Yılport Samsunspor yabancı transferler için şehrin ingilizce tanıtımını hazırladı.

Samsunspor dünyaya açılıyor

Yılport Samsunspor'un yaz transfer dönemine hızlı ve hareketli giriş yapması bekleniyor. Yabancı transfer potasının da açılması ile birlikte hücum yönü gelişmiş etkili isimleri kadrosuna katmayı hedefleyen Yılport Samsunspor, şehrin ve takımın tanıtımının yer aldığı ingilizce video ve afişler hazırlayarak futbolcuları ikna etme açısından çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

ŞEHİR VE TAKIM HAKKINDA DETAYLI BİLGİLER 

Hazırlanan ingilizce tanıtım videosu ve broşürlerinde şehrin geçmişi, tarihi ve turistik yerlerine değinilirken  bir yandan da Samsunspor başarıları geçmişi, taraftarı ve büyük camiasına vurgu yapıldı.

YABANCI TRANSFERDE SIKI ÇALIŞMA, İNCE ELEYİP SIK DOKUNULUYOR

TFF 1. Lig'e çok yakın olan Yılport Samsunspor, dünya pazarında geniş oyuncu profilinde nokta atışı yapmaya hazırlanıyor. Yaklaşık 400 oyuncunun yer aldığı transfer pazarında takıma ve şehre en uygun ve etkili profilleri seçerek seçeneği azaltmaya devam ediyor. Yabancı transferinde ince elenip sık dokunulurken nokta atışı yapmak hedefleniyor.