Spor
Giriş Tarihi : 06-06-2020 18:21   Güncelleme : 06-06-2020 18:21

Samsunspor eski yöneticisi Tarık Kaptan hayatını kaybetti

Bir süredir kanser tedavisi gören Samsunspor eski yöneticisi Dr.Tarık Kaptan yaşam mücadelesine yenik düştü. 65 yaşında hayatını yitiren Kaptan 7 Haziran Pazar günü (Yarın) Asri Mezarlığı'nın içerisindeki Asri Cami'nde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verilecek.

Samsunspor eski yöneticisi Tarık Kaptan hayatını kaybetti

Samsunspor camiasının sevilen ismi Tarık Kaptan hayatını kaybetti. Bir süredir kanser tedavisi gören Kaptan, yaşam mücadelesine yenik düştü. 65 yaşında hayata veda eden Tarık Kaptan'ın vefatını öğrenen öğrenen Yıport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, "Bizim için çok acı bir gün. Samsunspor eski yöneticilerinden Medical Park Samsun Hastanesi diş hekimi sevgili dostum Tarık Kaptan kardeşimin vefat ettiği haberini aldım ve çok üzüldüm. Allah rahmet eylesin, ailesine ve tüm dostlarıma başsağlığı ve sabırlar dilerim" açıklamasında bulundu.

CENAZE TÖRENİ PAZAR GÜNÜ 

Samsunspor camiasını derin bir üzüntüye sokan Tarık Kaptan, 7 Haziran Pazar günü (Yarın) Asri Mezarlığı içerisindeki Asri Cami'nde öğle namazına müteakip kılınacak cenaze namazının ardından toprağa verilecek.