Spor
Giriş Tarihi : 26-05-2022 17:35

Samsunspor Fofona'ya resmi teklif yaptı

Kırmızı beyazlı ekip, yeni sezonda kadroda olmasını istediği yıldız futbolcu Morkye Fofana'ya resmi teklifini yaptı. Fildişi Sahilli oyuncunun kararını önümüzdeki günlerde yönetime bildirmesi bekleniyor.

Samsunspor Fofona'ya resmi teklif yaptı

Fildişi Sahilli yıldız futbolcu Morkye Fofana, yeni sezonda Samsunspor forması giyecek mi ? Sezon sonu itibariyle kırmızı beyazlı ekiple olan sözleşmesi sona eren Fofana'ya Samsunspor resmi teklifini yaptı. Yıldız isminde kararını önümüzdeki günlerde yönetime bildirmesi bekleniyor. Görüşmenin gerçekleştiği o günden bu yana Fofana'dan hala bir geri dönüşün olmaması camiada büyük tedirginlik yaratmaya başladı. Samsunspor taraftarı, Fildişili oyuncunun yeni sezonda takımda görmek istiyor.  Bakalım önümüzdeki günlerde konuyla ilgili nasıl gelişmeler yaşanacak. 

KARARI NE OLACAK ? 

Katıldığı bir televizyon programında Fofana ile devam edilecek mi şeklinde sorulan soruya Futbol Direktörü Batu Kaplan şu açıklamayı yapmıştı; ”Moryke Fofana ile önce ben daha sonra da Başkanımız Yüksel Yıldırım görüştü. Kendisine teklifimizi yaptık. Kendisi bize birkaç gün içerisinde kararını açıklayacak. Görüşmelerimizde hiçbir sorun yok. Zaten Fofana da tıpkı Osman Çelik gibi Samsun'u ve Samsunspor’u seviyor.”.