Spor
Giriş Tarihi : 01-07-2020 15:09   Güncelleme : 01-07-2020 15:09

Samsunspor gurbetçi avında

Türkiye Futbol Federasyonu liglerin tescil edildiğini duyurmasının ardından Yılport Samsunspor'da transfer çalışmaları daha da hızlandı. Mustafa Aztopal yaklaşık 1 yıldır takip ettiği ve izleme komitesine takip ettirdiği gurbetçi oyuncuları Samsunspor'a kazandırmak için düğmeye bastı.

Samsunspor gurbetçi avında

Türkiye Futbol Federasyonu'nun dün akşam 2 ve 3.ligleri tescil ettiğini duyurmasının ardından bulunduğu beyaz grupta açık ara şampiyon olarak TFF Birinci Ligi'ne yükselmeyi hak eden Yılport Samsunspor'da iç ve dış transferde çalışmalarda hızlandı. Kırmızı beyazlı ekipte Genel Menajer Mustafa Aztopal da transfer çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Aztopal yaklaşık 1 yıldır takip ettiği ve izleme komitesine takip ettirdiği gurbetçi oyuncuları Samsunspor'a kazandırmak için düğmeye bastı.

ARAYIŞLAR HIZLANDI 

Hollanda futbolunu yakından takip eden ve 1 yıl Fortuna Sittard takımında futbolun patronluğunu yapan Mustafa Aztopal'ın listesinde en çok Hollanda, Almanya, Belçika ve Fransa alt liglerinde oynayan oyuncular bulunduğu belirtiliyor. Bunun yanı sıra yerli transferinde de hareketli bir döneme giren kırmızı beyazlı ekipte teknik direktör Ertuğrul Sağlam ile birlikte teknik menajer Mustafa Aztopal ve teknik menajer Nuri Asan Tesisleri'nde üs kurdular.