Spor
Giriş Tarihi : 04-06-2021 17:52   Güncelleme : 04-06-2021 17:52

Samsunspor hangi mevkilere transfer yapacak? İşte cevabı...

Başkanı Yıldırım, "Biz bitti demeden bitmez felsefeni bilerek oynayan, koşan, ıssıran, basan, önde oynayan ve pozitif oyun oynamayı düşünen bir Samsunspor takımı yapmak arzusu içerisinde transferlerimizi yapıyor olacağız" diye konuştu.

Samsunspor hangi mevkilere transfer yapacak? İşte cevabı...

Yılport Samsunspor'da Başkan Yüksel Yıldırım, yeni sezonda takviye yapılacak mevkileri açıkladı. Kırmızı beyazlı ekibin Başkanı Yıldırım, "Biz bitti demeden bitmez felsefeni bilerek oynayan, koşan, ıssıran, basan, önde oynayan ve pozitif oyun oynamayı düşünen bir Samsunspor takımı yapmak arzusu içerisinde transferlerimizi yapıyor olacağız" diye konuştu. İşte kırmızı beyazlı ekibin yeni sezonda transfer yapmayı planladığı mevkiiler ve oyuncuların özellikleri; 

6 BÖLGEYE TRANSER 

Orta sahada oyunun iki yönünü oynayabilen, 6-8-10 numara gibi marka değerleri olan ve olabilecek oyuncu grubu oluşturmaya çalışıyoruz. TFF 1. Ligi'ne uygun, Süper Lig'i ve bu Ligi de deneyimlemiş bir stoper almak istiyoruz. Sol ve sağ bek konularında 8-10 oyuncu arasından çalışmalarımızı sürdürüyoruz.  Defansı bu mevkilerde dinamik, süratli, geri ve ileri oyununu devamlı oynayabilen tecrübeli, genç ve yetenekli oyunculardan oluşturmak istiyoruz. Bizim bu fikirlerimizle örtüşen sağ ve sol bekleri almak istiyoruz" dedi.