Spor
Giriş Tarihi : 17-01-2020 13:43

Samsunspor hazırlıklarını tamamladı

Kırmızı beyazlılar, yarın İstanbul deplasmanında konuk olacağı Pendikspor maçı hazırlıklarını bugün kendi tesislerinde yaptığı tek çalışmayla tamamladı.

Samsunspor hazırlıklarını tamamladı

Yılport Samsunspor, Pendikspor deplasmanına hazır. İkinci devreye güzel bir başlangıç yaparak sahasında Gümüşhanespor'u 3-0 gibi net bir skorla mağlup eden kırmızı beyazlı ekipte, yarın İstanbul'da oynanacak Pendikspor karşılaşması hazırlıkları da tamamlandı. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam gözetiminde yapılan antrenman son derece keyifli görüntülere sahne oldu. 

KEYİFLİ ANTRENMAN 

Sakatlıkları bulunan Okan Dernek, Bünyamin Cesur Karataş ve Yalçın Kılınç'ın katılmadığı bugün Ahmet Altın ise takımdan ayrı düz koşu yaptı. Düz koşu ile başlayan antrenman daha sonra 5 e 2 orta oyunu ile devam etti. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın bire bir oyuncularıyla yakından ilgilendiği idman şut çalışmasıyla sona erdi. 

Şampiyonluk hedefleyen Yılport Samsunspor, yarın İstanbul deplasmanında Pendikspor'a konuk olacak. Bir hafta boyunca bu zorlu müsabaka için hazırlanan kırmızı beyazlı ekipte, 19 kişilik maç kadrosu teknik direktör Ertuğrul Sağlam tarafından açıklandı. 

İŞTE O İSİMLER 

Teknik direktör Ertuğrul Sağlam tarafından açıklanan o kadro da şu isimler yer alıyor; Nurullah Aslan, Furkan Köse, Akın Demirtaş, Ercan Yazıcı, Veli Çetin, Caner Arıcı, Erkam Reşmen, Gökhan Meral, Ferhat Çulcuoğlu, Oğuz Gürbulak, Gökhan Alsan, İbrahim Halil Çolak, İlyas Kubilay Yavuz, Guido Koçer, Ramazan Çevik, Atabey Çiçek, Bahattin Köse, Ahmethan Köse ve Muhsin Yıldırım.