Spor
Giriş Tarihi : 12-08-2020 14:58   Güncelleme : 12-08-2020 14:58

Samsunspor ilk hazırlık maçına çıkıyor

Kırmızı beyazlılar, Cumartesi günü saat: 17.00’da Bolu Koru Otel’de TFF İkinci Lig takımlarından Kocaelispor ile hazırlık maçı yapacak. Karşılaşma Kovid 19 tedbirleri kapsamında seyircisiz oynanacak.

Samsunspor ilk hazırlık maçına çıkıyor

 TFF Birinci Lig'de hedefini şampiyonluk olarak belirleyen Yılport Samsunspor, yeni sezon öncesinde ilk hazırlık maçını Cumartesi günü İkinci Lig takımlarından Kocaelispor ile oynayacak. Saat 17.00 da Bolu Koru Otel'de oynanacak hazırlık maçı Kovid-19 tedbirleri kapsamında maçımız seyircisiz oynanacak. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın bu müsabakada tüm oyuncularına şans vermeyi planladığı da gelen bilgiler arasında. 

ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR 

Öte yandan kırmızı beyazlı ekibin hazırlık çalışmaları da yoğun tempoda devam ediyor. Yılport Samsunspor'un Bolu’daki kamp çalışmalarını akşam yaptığı antrenmanla sürdürdü. Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde yapılan idman, hareketlilik ile ısınma, 5’e 2 top kapma,7’e 7 yedi jokerli 4 minyatür kale oyunu ve 3 takımlı turnuvanın ardından son buldu. Kırmızı beyazlı ekip, günü yine çift antrenman yaparak tamamlayacak.