Spor
Giriş Tarihi : 03-10-2020 11:34   Güncelleme : 03-10-2020 11:34

Samsunspor kapılarını kapatıyor

Akhisarspor maçının hazırlıklarına bugün yapacağı antrenmanla tamamlayacak Yılport Samsunspor, kapılarını dış dünyaya kapatacak.

Samsunspor kapılarını kapatıyor

TFF Birinci Ligi'nde yarın sahasında Akhisarspor ile karşılaşacak Yılport Samsunspor, son çalışmasını bugün yaptıktan sonra Nuri Asan Tesisleri'nde kampa girecek. Sakat ve Kovıd 19 salgını ile büyük sıkıntılar yaşayan kırmızı beyazlı ekipte teknik direktör Ertuğrul Sağlam, her şeye rağmen Akhisarspor karşılaşmasından galibiyetle ayrılacak güçte olduklarını söyledi. Kırmızı beyazlı ekipte Burak Çalık, Erkam, Gyasi, Savicevic ve Ahmethan Köse karantina süreçlerinde oldukları için bu hafta forma giyemeyecekler. 

ÖNEMLİ BİR MAÇ 

Akhisarspor karşılamasını kazanmak istediklerini dile getiren Ertuğrul Sağlam, "İnşallah Akhisar karşılaşmasında iyi bir futbolla alacağımız 3 puan, oynadığımız 4 maçta yaşadığımız dezavantaj ve sıkıntıyı atlatmak için faydalı olacaktır. Ligde 4-5 zor deplasman varsa bizim oynadığımız 2 deplasmanı bunlardan sayabiliriz. 2 zor deplasmandan kaybetmeden dönüp bu 4 maçta içerideki karşılaşmalarımızı da kazabilirsek bu kadar sıkıntıya rağmen şu ana kadar istediğimiz gibi geçtiğini söyleyebiliriz. Akhisar karşılaşmasını kazanmak için önemli sebeplerimiz var" dedi.