Spor
Giriş Tarihi : 17-07-2021 11:42   Güncelleme : 17-07-2021 11:42

Samsunspor, Kayserispor ile karşılaşıyor...

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında bugün Süper Lig takımlarından Hes Kablo Kayserispor ile karşılaşacak kırmızı beyazlı ekipte geri sayım başladı. Erciyes Yüksek İrtifa Kamp Merkezi'nde saat 16.00 da oynanacak müsabaka TRTspor ekranlarından canlı olarak yayınlanacak.

Samsunspor, Kayserispor ile karşılaşıyor...

Yılport Samsunspor'da maç günü. Yeni sezon hazırlıkları kapsamında bugün Süper Lig takımlarından Hes Kablo Kayserispor ile karşılaşacak kırmızı beyazlı ekipte geri sayım başladı. Erciyes Yüksek İrtifa Kamp Merkezi'nde saat 16.00 da oynanacak müsabaka TRTspor ekranlarından canlı olarak yayınlanacak. Bugünkü karşılaşmada hafif sakatlıkları bulunan Brice Djedje ve Enes İslam İlkin kadroda yer almayacaklar. 

İLK ETAP SONA ERİYOR 

Kırmızı beyazlı ekip, bugün oynayacağı Kayserispor karşılaşmasının ardından ilk etap hazırlık kampını tamamlayacak. Yoğun ve yorucvu geçen antrenman temposunun ardından 3 günlük bir izine çıkacak olan kırmızı beyazlılar, daha sonra Bolu'nun Gerede İlçesi'nde yeniden toplanacak. İkinci etap hazırlıklarında ise bol bol hazırlık maçı oynayacak Samsunspor'un 13 Ağustos'ta başlayacak sezona eksiksiz bir şekilde girmeyi hedeflediği açıklandı.