Spor
Giriş Tarihi : 05-10-2019 12:41

Samsunspor liderlik peşinde

Kırmızı beyazlı ekibin bu akşam ki konuğu Manisa Futbol Kulübü. Samsun 19 Mayıs Stadı'nda saat 19.00 da oynanacak zorlu puan mücadelesi öncesinde ev sahii takımda hazırlıklar tamamlandı. Yılport Samsunspor'da hedef bu akşam taraftarlarının önünde rakibini mağlup ederek liderliğe yükselmek.

Samsunspor liderlik peşinde

 Sezona güzel bir başlangıç yapan Yılport Samsunspor, 5 maçta 4 galibiyet 1 beraberlikle şampiyonluk hedefine emin adımlarla ilerliyor. Kırmızı beyazlı ekibin bu akşam ki konuğu Manisa Futbol Kulübü. Samsun 19 Mayıs Stadı'nda saat 19.00 da oynanacak zorlu puan mücadelesi öncesinde ev sahii takımda hazırlıklar tamamlandı. Yılport Samsunspor'da hedef bu akşam taraftarlarının önünde rakibini mağlup ederek liderliğe yükselmek. 

HEYECANLI BEKLEYİŞ

Tüm planlarını 3 puan üzerine yapan kırmızı beyazlı ekipte sakat ve cezalı oyuncu bulunmuyor. Tam kadro olarak hazırlandığı Manisa Futbol Kulübü maçında en büyük güçlerinin taraftarları olacağını dile getiren kırmızı beyazlı ekibin teknik direktörü İrfan Buz, "Sezonun en zor maçlarından birini daha oynayacağız. Rakibimize saygı duyuyoruz. Onlarda bizim gibi lige iyi bir başlangıç yaptılar. Biz saha ve taraftar avantajımızı kullanıp sahadan 3 puanla ayrılmak istiyoruz" dedi.