Spor
Giriş Tarihi : 23-03-2020 15:23

Samsunspor ne zaman topbaşı yapacak?

Liglerin ertelenmesinin ardından yeni takvimin ne zaman veya nasıl bir şekilde belirleneceği konusunda herkes gibi herangi bir bilgiye sahip olmadıklarını dile getiren Aztopal, "Bu konuda gözümüz kulağımız TFF'de" diye konuştu.

Samsunspor ne zaman topbaşı yapacak?

Yılport Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal, Çarşamba günü topbaşı yapacaklarını söyledi. Bunun daha önceden planlanmış bir durum olduğunu da sözlerine ekleyen kırmızı beyazlı ekibin Genel Menajeri Aztopal, "Tabi önümüzdeki günlerde Futbol Federasyonu nasıl bir yol haritası çizer ve nasıl gelişmeler yaşanır bilemiyoruz. Ancak biz Samsunspor olarak Çarşamba günü topbaşı yapacağız" dedi. 

GÖZÜMÜZ KULAĞIMIZ TFF'DE 

Liglerin ertelenmesinin ardından yeni takvimin ne zaman veya nasıl bir şekilde belirleneceği konusunda herkes gibi herangi bir bilgiye sahip olmadıklarını dile getiren Aztopal, "Bu konuda gözümüz kulağımız TFF'de. Yetkililerden gelecek haberleri bekliyoruz. Biz Samsunspor olarak herşeye kendimizi hazırlıklı tutmalıyız. Bunun için gerekli hazırlıklarımızı planlı programlı bir şekilde yapacağız" diye konuştu.