Spor
Giriş Tarihi : 08-01-2020 17:23

Samsunspor sağanak yağmur altında çalıştı

Pazar günü sahasında Gümüşhanespor ile karşı karşıya gelecek kırmızı beyazlı ekipte hazırlıklar yoğun tempoda devam ediyor.

Samsunspor sağanak yağmur altında çalıştı

 Yılport Samsunspor'da Gümüşhanespor maçı hazırlıkları yoğun tempoda devam ediyor. Sağanak yağmur altında yapılan bugünkü çalışma nefesleri kesti. Kırmızı beyazlı oyuncular, formayı kapmak için ağır sahaya rağmen müthiş bir performans ortaya koydular. 

ÜÇ EKSİK VAR

Nuri Asan Tesisleri’nde Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde ısınma, sıçrama ve çabukluk ile başlayan bugünkü antrenman daha sonra dar alan oyunu ve geniş alanda taktik çalışmasının ardından son buldu. İdmana sakatlıkları bulunan Okan Dernek, Bünyamin Karataş, Yalçın Kılınç ve Ahmet Altın katılmadı.

SAMSUNSPOR'DAN AÇIKLAMA

Sakatlıkları bulunan futbolcularımızın sağlık durumları hakkında bilgilendirme;
13 Aralık 2019 tarihinde ön çapraz bağlarından ameliyat olan futbolcumuz Okan Dernek ile 21 Kasım 2019 tarihinde sağ diz ön çapraz bağlarından ameliyat olan Bünyamin Cesur Karataş’ın fizik tedavi uygulamaları devam etmektedir.
10 Aralık 2019 tarihinde menisküs ameliyatı olan defans oyuncumuz Yalçın Kılınç, bugün İstanbul’a gidip kontrolden geçecek. Kontrol sonucuna göre tedavisi planlanacak. Üst adalesinde ağrı olan defans oyuncumuz Ercan Yazıcı da bugün takımla birlikte çalışmalara başladı. Alt adalesinde ağrı olan kalecimiz Ahmet Altın ise 3 gün fizyoterapistlerimiz eşliğinde çalışacak. Ardından saha çalışmalarına başlayacak.