Spor
Giriş Tarihi : 07-01-2021 12:09   Güncelleme : 07-01-2021 12:09

Samsunspor taraftarı forvet istiyor

Transferde ağırlığı kanat ve orta sahaya veren kırmızı beyazlı ekipte taraftarlar iyi bir forvetin takviye yapılmasını istiyor. Ligin ikinci devresinde korkulu rüya görmemek için yönetime sosyal medyadan seslenen futbolseverler, Başkan Yıldırım'a bu konuda güvendiklerini yazdılar.

Samsunspor taraftarı forvet istiyor

TFF Birinci Ligi'nde ilk 17 haftalık periyodu 33 puanla ikinci sırada tamamlayan Yılport Samsunspor'da devre arası transfer dönemine hızlı bir giriş yaptı. İlk olarak Hatayspor'dan Gökhan Karadeniz'e imza attıran kırmızı beyazlı ekip, sol bek için ise Büyükşehir Belediye Erzurum'un tecrübeli ismi Mücahit Albayrak ile prensip anlaşmasına vardı. 

GÖZLER BAŞKAN YILDIRIM'DA 

Transferde ağırlığı kanat ve orta sahaya veren kırmızı beyazlı ekipte taraftarlar iyi bir forvetin takviye yapılmasını istiyor. Ligin ikinci devresinde korkulu rüya görmemek için yönetime sosyal medyadan seslenen futbolseverler, Başkan Yıldırım'a bu konuda güvendiklerini yazdılar. Şu ana kadar Samsunspor'un gündemini meşgul eden isimlerin forvetin dışında olması taraftarları iyiden iyiye tedirgin etmeye başladı.