Spor
Giriş Tarihi : 23-07-2021 14:00   Güncelleme : 23-07-2021 14:00

Samsunspor taraftarı şampiyonluk yolunda Yasin, Gökhan ve Tomane üçlüsüne güveniyor...

Kırmızı beyazlı ekibin ilk etap hazırlık çalışmalarında iyi bir performans ortaya koyan Yasin Öztekin, Gökhan Karadeniz ve Tomane'nin sezon içindeki performansları takımın ligdeki konumu belirleme açısından büyük önem arzediyor.

Samsunspor taraftarı şampiyonluk yolunda Yasin, Gökhan ve Tomane üçlüsüne güveniyor...

Samsunspor Haber - Yılport Samsunspor taraftarı şampiyonluk yolunda en çok Yasin Öztekin, Gökhan Karadeniz ve Tomane'ye güveniyor. Son hazırlık maçında gayet iyi bir performans ortaya koyarak dikkatleri üzerine çeken Yasin - Gökhan ikilisi teknik direktör Mehmet Altıparmak ile çok ayrı bir hava yakalarken; tam bir kapalı kutu olan ancak; kalitesi herkesçe bilinen Tomane'nin ise sağlık durumunun ise her geçen iyiye gitmesi taraftarlar arasında büyük sevince yol açıyor. 

İYİ ÇALIŞIYORLAR 

Kırmızı beyazlı ekibin ilk etap hazırlık çalışmalarında iyi bir performans ortaya koyan Yasin Öztekin, Gökhan Karadeniz ve Tomane'nin sezon içindeki performansları takımın ligdeki konumu belirleme açısından büyük önem arzediyor. Samsunspor'un özellikle forvet konusunda arayışlarının devam ettiği ve kısa sürede takıma direkt katkı yapacak bir isimle anlaşacak. Bu durumda özellikle hücum hattında büyük bir forma rekabeti yaşanacak ki; bu durum takımın hedeflerine ulaşması adına büyük önem taşıyacak.