Spor
Giriş Tarihi : 18-01-2021 12:31   Güncelleme : 18-01-2021 12:31

Samsunspor taraftarı Yüksel Yıldırım'ı bağrına bastı

Yılport Samsunspor Kulübü Başkanı Yüksel Yıldırım, Lukaku mesajı sonrası Samsunlular hakkında kullandığı ifadeler dolayısıyla özür diledi.

Samsunspor taraftarı Yüksel Yıldırım'ı bağrına bastı

Samsunspor Haber - İnter’in Belçikalı golcü oyuncusu Romelu Lukaku hakkında kendisine gelen bir iletiyi paylaşan Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım taraftarın, “Lukaku’yu getir, zevk için Nadir Çiftçi’nin yedeği yaparsın. Ama sen bilirsin başkan” mesajına sinirlenerek, “Biraz ciddi olun lütfen arkadaşlar. Beni yormaya başladınız bu gereksiz, aptalca mesajlarınızla. Gidin başkaları ile uğraşsanıza. Bu ne terbiyesizlik. Artık sizleri ciddiye almıyorum, cevap da yazmıyorum. Diyalog yok, monolog var! Sözün bittiği yer! Samsun'da kalite bu kadarmış” paylaşımında bulunmuştu.

Yaptığı paylaşım nedeniyle Samsun ve Samsunsporlular tarafından eleştiri yağmuruna tutulan Başkan Yıldırım, yine sosyal medya üzerinden açıklamalarda bulunarak, özür diledi. Yıldırım, son paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

TARAFTAR DESTEK VERDİ

“Sevgili Samsunlular ve Samsunsporlular. Son mesajımda belli bir güruhun son günlerde artarak devam eden art niyetli yaklaşımlarına cevap verirken kullandığım düşük cümlenin farkına geç vardım. Beni komik ve zor duruma düşürenlere cevap verdiğimi sanırken yanlışlıkla son cümlemin düşük olduğunun ve hiç istemeden sizleri kıran bir ifade halinde sarf ettiğimin farkına geç de olsa vardım. Özür dilerim.” Yüksel Yıldırım’ın özür mesajına Samsunsporlu taraftarlardan birçok destek geldi.