Spor
Giriş Tarihi : 16-11-2019 13:28

Samsunspor Trabzon'a hareket etti

Kırmızı beyazlı ekip, yarın deplasmanda konuk olacağı Trabzon Hekimoğlu karşılaşmasının hazırlıklarını bugün kendi tesislerinde yaptığı tek çalışmayla tamamladı.

Samsunspor Trabzon'a hareket etti

Türkiye Futbol İkinci Ligi Beyaz Grup'ta şampiyonluk mücadelesi veren Yılport Samsunspor, yarın Trabzon deplasmanında konuk olacağı Hekimoğlu karşılaşması için son hazırlığını bu sabah gerçekleştirdi. Nuri Asan Tesisleri'nde antrenör Recep Sermet Boyar yönetiminde yapan kırmızı beyazlı ekipte antrenmana sakatlığı nedeniyle Bünyamin Cesur Karataş katılmadı. 

RECEP HOCA YAKINDAN İLGİLENDİ

Kırmızı beyazlı oyuncular, antrenmanda moralli ve istekli görüntüleriyle dikkat çekerken; antrenör Recep Sermet Boyar, futbolcularıyla yakından ilgilenmeyi de ihmal etmedi. Düz koşu ile başlayan antrenman daha sonra 5 e 2 orta oyunu ile devam etti. Samsunsporlu futbolcuların çalışmanın sonunda yaptığı çift kalede ise sergilenen mücadaleci futbol teknik ekibi yarın ki Trabzon Hekimoğlu karşılaşması öncesinde mutlu etti. 

TRABZON'A HAREKET ETTİ

Samsunspor Pazar günü deplasmanda karşılaşacağı Hekimoğlu Trabzon maçı için bugün karayolu ile Trabzon'un Vakfıkebir ilçesine hareket etti.
18 kişilik kadroda şu isimler yer aldı: Nurullah Aslan, Ahmet Altın, Yalçın Kılınç, Ercan Yazıcı, Enes İslam İlkin, Erkam Reşmen, Samet Asatekin, Gökhan Meral, Ramazan Çevik, Gökhan Alsan, Guido Koçer, Ferhat Çulcuoğlu, İlyas Kubilay Yavuz, Oğuz Gürbulak, Samed Hakan Kılıç, Atabey Çiçek, Bahattin Köse, Ahmethan Köse