Spor
Giriş Tarihi : 23-07-2020 13:49   Güncelleme : 23-07-2020 14:00

SAMSUNSPOR'A DESTEK OLMAYA DEVAM EDİYOR

Türkiye Samsunlular Sivil Toplum Genel Başkanı Samsunspor'a maddi destek olmak için 300 bin lira ödeyerek Loca Satın aldı.

SAMSUNSPOR'A DESTEK OLMAYA DEVAM EDİYOR

Gurbetteki Samsunluların Abisi olarak tanınan Bafralı İş İnsanı, Astaş Holding Ciosu Hasan Kaya Aşçı Yılport Samsunspor'a destek olmaya devam ediyor. Aşçı Altın Loca dan 300 bin liraya ödeyerek Loca Satın aldı.

"GÖREVİMİZ DESTEK OLMAK" 

Bugün Haber Dairesi Başkanımız Ahmet Çabuk ile görüşen Hasan Kaya Aşçı " Samsunspor bizim göz bebeğimiz. Her koşulda destek olmak zorundayız. Bütün Yükü Başkanımız Yüksel Yıldırım'ın sırtına sarıp başarı beklemek bana yakışmaz. Bugün Loca olur yarın başka bir yatırım olur. Hasan Kaya Aşçı her şartta Yüksel Yıldırım başkana ve Samsunspor'a gereken üzerine düşen görevi yapmaya amadedir " dedi.

 Futbol sektöründe işler büyük paralarla yürüyor diye sözlerine devam eden Aşçı " Başkan Yıldırım göreve geldikten sonra çıtayı yükselti. Artık önümüzde büyük hedefler var. Bu işi tek başına kimse yürütemez. Camia'nın bütün bireyleri üzerine düşen görevi yapar ise Samsunspor yakın gelecekte çok önemli başarılara imza atar. Önce Süprlig Sonra Avrupa kupalarında Yılport Samsunspor boy gösterirken bizde gururla takımımızı izleyeceğiz. O nedenle tüm taraftarlarımız kombine biletlere ilgi göstermeli. Ayrıca Localarımızı kısa zaman satmalıyız. Samsunlu İş insanları ellerini ceplerine atsınlar. Altın, Gümüş ve Bronz diye 3 tip locamız var herkes gücü oranında bu yolda Samsunspor'un yanında olsun " diye çağrı yaptı.

ÖZEL HABER : Ahmet Çabuk