Samsun Haber
Giriş Tarihi : 11-01-2020 14:08

Samsunspor'a liderlik şansı doğdu

Manisa Futbol Kulübü'nün Zonguldak Kömürspor deplasmanında 2 puan bırakmasının ardından Yılport Samsunspor'a liderlik şansı doğdu. Kırmızı beyazlılar, eğer yarın Gümüşhanespor'u mağlup ederse averajlı zirveyi ele geçirmiş olacak.

Samsunspor'a liderlik şansı doğdu

 Yılport Samsunspor'a liderlik şansı doğdu. Grubun iddialı takımlarından Manisa Futbol Kulübü'nün bugün Zonguldak deplasmanında 2-2 berabere kalmasının andından zirve için umutlanan kırmızı beyazlı ekip, yarın sahasında oynayacağı Gümüşhanespor maçını kazanırsa averajla liderliğe yükselecek. Bu sebeple yarın Samsun 19 Mayıs Stadı'nda oynanacak Gümüşhane maçı ev sahibi takım için daha bir önem kazanmış durumda. 

HAYDİ MAÇA 

Manisa Futbol Kulübü'nün Zonguldak'ta 2 puan bırakması Yılport Samsunspor'da da büyük bir heyecan yarattı. Kırmızı beyazlı ekipte futbolcular, yarın ki müsabakadan galibiyetle ayrılarak bu sezon ilk kez zirveyi ele geçirmek istediklerini söylediler. Samsunsporlu taraftarlarda da aynı heyecan yaşanırken; futbolseverler sosyal medya hesaplarından Samsun halkına çağrı yaparak herkesin yarın  ki müsabakada tribünlerde olmasını istedi.