Spor
Giriş Tarihi : 03-10-2020 12:04   Güncelleme : 03-10-2020 12:04

Samsunspor'da 5 önemli eksik

Kovıd 19 testleri pozitif çıkan oyuncuların çokluğuna bir de sürpriz sakatlıkların eklenmesi tecrübeli teknik adam Ertuğrul Sağlam'ın işini bir hayli zorlaştırıyor.

Samsunspor'da 5 önemli eksik

Yılport Samsunspor teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, yarın oynanacak Akhisarspor karşısında nasıl bir ilk 11 ile sahaya çıkaracak ? Kovıd 19 testleri pozitif çıkan oyuncuların çokluğuna bir de sürpriz sakatlıkların eklenmesi tecrübeli teknik adamın işini bir hayli zorlaştırıyor. Sezon başında bu ihtimalleri düşünerek alternatifli bir kadro kuran kırmızı beyazlı ekipte gözler yarın sahaya çıkacak onbire çevrildi. 

NADİR KULÜBEDE OLABİLİR 

Kırmızı beyazlı ekibin transferin sona ermesine sayılı günler kala Çaykur Rizespor'dan kadrosuna kattığı Nadir Çiftçi'nin de yarın maça kulübede başlamasına kesin gözüyle bakılıyor. Rizespor'dan fizik olarak hazır gelen Nadir'in maçın seyrine göre oyuna sonradan dahil olması bekleniyor. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın orta sahada özellikle rotasyona gideceği hücum hattında dabu yönde düşüncelerinin olduğu ise sızan bilgiler arasında.