Spor
Giriş Tarihi : 03-06-2020 15:47   Güncelleme : 03-06-2020 15:47

Samsunspor'da 7 Futbolcuyla Yollar Ayrılabilir

Takımdan gidecek oyuncular ve ayrıca iç transferde sözleşmesi uzatılacakların isimleri henüz netleşmedi. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam ve Başkan Yüksel Yıldırım'ın yakın zamanda bir araya gelerek transferleri görüşmesi bekleniyor.

Samsunspor'da 7 Futbolcuyla Yollar Ayrılabilir

İkinci Lig Beyaz Grup'ta şampiyonluğuna kesin gözüyle bakılan Yılport Samsunspor'da taraftar merakla yapılacak transferleri bekliyor. Takımdan gidecek oyunlur ve ayrıca iç transferde sözleşme uzatılacak oyuncular da henüz netleşmedi. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam ve Başkan Yüksel Yıldırım'ın yakın zamanda bir araya gelerek transferleri görüşmesi bekleniyor. 

GÖRÜŞMELER ŞU ANDA  ASKIYA ALINDI

Yılport Samsunspor, iç transferde neler yaşanacak ? Kırmızı beyazlı ekipte, 30 Haziran itibariyle sözleşmeleri sona erecek olan 7 futbolcunun, Kovid-19 salgını nedeniyle kontratlarının biteceği tarih şimdilik belirsizliğini koruyor. Bu sezon sözleşmesi sona erecek olan futbolcular kalan 6 maçta forma giyebilecekler ama Samsunspor'la nikah tazelemezlerse 2020-21 sezonunda takımda yer alamayacaklar.

KİMLERİN SÖZLEŞMELERİ SONA ERİYOR

Kırmızı beyazlı ekipte Atabey Çiçek(Kiralık),  Ahmet Altın, Erkam Reşmen, Okan Dernek, Ramazan Çevik, Bünyamin Cesur Karataş ve Halil Çolak'ın sözleşmeleri sona eriyor. Teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın bu oyunculardan hangileriyle yola devam edip etmeyeceğini henüz belirlemediği öğrenildi. 18 Temmuz'da başlaması beklenen TFF 2. Lig'in kalan son 6 haftasında bu oyuncuları sahada görmek isteyen teknik direktör Ertuğrul Sağlam, özellikle şampiyonluk matematiksel olarak garantilendikten sonra formayı verecek ve futbolcuların performanslarına bakacak.