Spor
Giriş Tarihi : 30-05-2021 00:58   Güncelleme : 30-05-2021 00:58

Samsunspor'da Boli ve Djedje kalacak mı?

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'ın, Brice Djedje ve Kewin Boli ile İstanbul'da yaptığı görüşmelerden olumlu sonuçlandı. Her iki oyuncununda yeni sezonda kırmızı beyazlı formayı giyecekleri kesinlik kazandı.

Samsunspor'da Boli ve Djedje kalacak mı?

Yılport Samsunspor'da iç ve dış transferde hareketli günler yaşanıyor. Gazeteci Salim Yıldız'ın haberine göre; sözleşmesi sona eren oyuncularla İstanbul'da özel görüşmeler yapan Başkan Yüksel Yıldırım, geçtiğimiz günlerde kısa sürede performansıyla taraftarın sevgilisi haline gelen Brice Djedje ve tecrübeli stoper Kewin Boli ile bir araya geldi. Başkan Yıldırım'ın ofisinde gerçekleşen görüşmeler sonucunda Brice Djedje ve Kewin Boli'nin yeni sezonda da kırmızı beyazlı formayı giyecekleri kesinlik kazandı. 

MATHİAS BELİRSİZ 

Öte yandın Büyükşehir Belediye Erzurumspor'dan kiralık olarak kırmızı beyazlı ekipte forma giyen Hamroun ile de yollar ayrılacak. Mathias'ın ise henüz kırmızı beyazlı ekipteki geleceğinin net olmadığı gelen bilgiler arasında. Mathias'ın Samsunspor ile 30 Haziran 2022'ye kadar sözleşmesi devam ediyor. Kırmızı beyazlı ekipte sergilediği performans ile yıldızını parlatan Djedje'ye Katar ve Arabistan takımlarından da teklif olduğu iddia edildi.