Spor
Giriş Tarihi : 07-04-2021 17:10   Güncelleme : 07-04-2021 17:10

Samsunspor'da cezalılar ne zaman dönüyor ?

Teknik direktör Ertuğrul Sağlam ile birlikte Bal-Kes maçında İlyas Kubilay Yavuz, Kerem Can Akyüz ve Vukan Saviceviç'in cezaları sona eriyor. Menemen maçında Sağlam kulübede, diğer 3 oyuncu da şans bulmaları durumunda sahada olacaklar.

Samsunspor'da cezalılar ne zaman dönüyor ?

Spor Toto 1.Ligi'nde şampiyonluk hedefleyen Yılport Samsunspor'da cezalı oyuncuların çokluğu teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ı kritik maçlar öncesinde kara kara düşündürüyor. Cumartesi günü sahasında oynayacağı Balıkesirspor karşılaşmasında Kubilay Yavuz, Kerem Can ve Vukan Saviceviç ve Nadir Çiftçi'den kart cezalıları oldukları için faydalanamayacak kırmızı beyazlı ekipte bir tek Gökhan Alsan cezasını tamamlamış ve geçen hafta Tuzlaspor deplasmanında 20 kişilik maç kadrosunda yerini almıştı. 

MENEMEN'DE BİR NADİR OLMAYACAK 

GZT Giresunspor maçının son dakikalarında hakemlerle girdiği polemik nedeniyle kırmızı kart gösterilen ve 2 maç ceza alan teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın da cezası Balıkesirspor maçıyla beraber sona eriyor. Sağlam ile birlikte Bal-Kes maçında cezasını tamamlayacak 3 isim dikkat çekiyor. İlyas Kubilay Yavuz, Kerem Can Akyüz ve Vukan Saviceviç, bir hafta sonra İstanbul deplasmanında oynanacak Menemenspor karşılaşmasında teknik direktör Sağlam'ın şans vermeleri durumunda takımlarını yerlerini alabilecek konuma gelecekler.