Spor
Giriş Tarihi : 14-06-2019 15:25

Samsunspor'da forvet arayışı

Geçtiğimiz sezon forvet hattında istediği verimi alamayan Samsunspor'da forvet hattı için arayışlar başladı. Teknik Direktör Buz golcü futbolcu arayışı için çalışmalarına hız verdi.

Samsunspor'da forvet arayışı

Samsunspor Haber – Samsunspor’da hücum hattı yeniden dizayn edilecek. Mevcut forvet oyuncuları hakkında son değerlendirmeleri yapan kırmızı beyazlı ekibin yeni teknik direktörü İrfan Buz, konuyla ilgili geniş çaplı bir rapor hazırlıyor. Erhan Şentürk, Muhammet Beşir, Abdülkadir Özgen hatta ve hatta Bahattin Köse’nin dahi gönderilip yerlerine silbaştan bir hücum hattı oluşturulmak için düğmeye basıldığı iddia edildi.  

İSTANBUL’DA ÜS KURULACAK

Konuyla ilgili çalışmalarını büyük bir titizlik içerisinde sürdüren kırmızı beyazlı ekip, transfer konusunda hata yapmak istemiyor. Önümüzdeki hafta içinde takımdan gönderilmesine karar verilen oyuncularla Genel Menajer Mustafa Aztopal ve Teknik Menajer Yücel Uyar İstanbul’a bir araya gelecek. Oyuncularla anlaşma zemini arayacak Aztopal ve Uyar, en hızlı bir şekilde bu işi de sonlandırmaya çalışacaklar.