Spor
Giriş Tarihi : 16-04-2021 22:49   Güncelleme : 16-04-2021 22:56

Samsunspor'da futbolculardan boykot!

Samsunspor'da oldukça hareketli bir gün yaşanıyor. Burak Çalık, Caner Arıcı ve Kerem Can Akyüz'ün kadro dışı bırakıldığı haberi camiada bomba etkisi yaratırken; bugünde takımın yarısından fazlasının peşinat, maç başı ve primlerini alamadıkları için antrenmana çıkmama kararı aldığı öğrenildi.

Samsunspor'da futbolculardan boykot!

Samsunspor'da işler arap saçına döndü. Ligin sonuna gelindiği bu dönemde kırmızı beyazlı ekipte Burak Çalık, Caner Arıcı ve Kerem Can Akyüz'ün kadro dışı bırakıldığı haberi camiada bomba etkisi yaratırken; bugünde takımın yarısından fazlasının peşinat, maç başı ve primlerini alamadıkları için antrenmana çıkmama kararı aldığı öğrenildi. 

Teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ın bugün saat 16.00'da Nuri Asan Tesisleri'nde futbolcularla toplantı gerçekleştirdiği, yapılan görüşmelerin neticesinde futbolcuların idmana çıkmama konusunda kararlı olduklarını ifade ettiler. Kırmızı beyazlı futbolcuların yarında antrenmana çıkmama ihtimalinin çok yüksek olduğu ise gelen bilgiler arasında. 

Başkan Yıldırım özel bir görüşme yapacak

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım'ın Bursaspor maçı öncesinde Samsun'a gelerek futbolcularla özel bir görüşme yapacağı öğrenildi. Kırmızı beyazlı oyuncuların peşinat, maç başı ve primlerinin ödenmediği gerekçesiyle antrenmana çıkmama kararı üzerine böyle bir karar aldığı öğrenilen Başkan Yıldırım'ın kritik Bursaspor karşılaşması öncesinde futbolcularıyla özel görüşme yapacağı ve sorunların aşılması konusunda gerekeni yapacağı ifade edildi.