Spor
Giriş Tarihi : 14-11-2020 13:51   Güncelleme : 14-11-2020 13:51

Samsunspor'da hazırlıklar tam gaz

Gündü çift antrenmanla zorlu maçın hazırlıklarını sürdüren kırmızı beyazlı ekip, bu sabah teknik direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde fizik kondisyon artırıcı çalışmalar yaptı.

Samsunspor'da hazırlıklar tam gaz

Yılport Samsunspor'da Giresunspor maçı hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Gündü çift antrenmanla zorlu maçın hazırlıklarını sürdüren kırmızı beyazlı ekip, bu sabah teknik direktör Ertuğrul Sağlam yönetiminde fizik kondisyon artırıcı çalışmalar yaptı. Nuri Asan Tesisleri'nde yapılan antrenmanda kırmızı beyazlı ekip hareketli ısınma, 4’e 4 iki jokerli oyun, istasyon çalışmasının ardından son buldu. Samsunsporlu futbolcular istirahate çekildiler. 

HASRET BİTECEK

Yılport Samsunspor Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, iddialı konuştu. Her fırsatta hedeflerinin Süper Lig'e çıkmak olduğunu söyleyen tecrübeli teknik adam Sağlam, "Samsunspor, Türkiye'nin en köklü kulüplerinden biri. Formasını giydiğim, daha önce de teknik direktörlüğü yaptığım bu takımın hak ettiği yerde olması için elimizden geleni yapıyoruz. Yönetimimiz her an takımla birlikte ve başarıya giden yolda üstlerini düşeni fazlasıyla yapıyorlar. Futbolcu kardeşlerimiz de sahada gerekeni yapacak. Her geçen gün daha iyi oluyoruz. 10 yıllık Süper Lig özlemine son vereceğiz" diye konuştu.