Spor
Giriş Tarihi : 05-12-2020 15:48   Güncelleme : 05-12-2020 15:48

Samsunspor'da hedef 2'de 2

Genel Menajer Mustafa Aztopal, "Son haftalarda oynanan iyi futbolu artık galibiyet serisine dönüştürmek istiyoruz. Şimdi hedefimiz Menemenspor maçından da 3 puanla ayrılmak" dedi.

Samsunspor'da  hedef 2'de 2

Yılport Samsunspor Genel Menajeri Mustafa Aztopal, son haftalarda güzel futbol oynadıklarını artık iyi bir galibiyet serisi yapmak için herşeyin lehlerine olduğunu söyledi. Ligin ilk devresinin bitmesine 5 hafta kaldığını söyleyen kırmızı beyazlı ekibin Genel Menajeri Aztopal, "Devre bitimine 5 hafta kaldı. Balıkesirspor maçımız rakibin yaşadığı korona virüs şoku nedeniyle ertelendi. Şimdi hedefimiz Menemenspor karşılaşması" dedi. 

ROTA MENEMENSPOR

Kırmızı beyazlı ekibin Genel Menajeri Aztopal, "İlk devrede kalan maçlarımızı kazanmak ve galibiyet serisi yakalamak adına hedeflerimiz var. İnşallah Menemenspor maçını da kazanarak bir galibiyet serisine başlarız. Güzel futbolu güzel skorla tamamladığınızda en güzeli oluyor. Bu sezon hak ettiğimiz yer olarak gördüğümüz Süper Lige çıkacağız. Bundan hiç şüphemiz yok. Bizlerin teknik ekip ve oyuncularımıza güvenimiz tam diye konuştu.