Spor
Giriş Tarihi : 22-04-2021 16:18   Güncelleme : 22-04-2021 16:18

Samsunspor'da iki oyuncu ile yollar ayrılıyor

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, sezon başında büyük umutlarla transfer ettikleri Edwin Gyasi ve Plumain ile yolların kesin olarak ayrılacağını açıkladı.

Samsunspor'da iki oyuncu ile yollar ayrılıyor

 Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, sezon başında büyük umutlarla transfer ettikleri Edwin Gyasi ve Plumain ile yolların kesin olarak ayrılacağını açıkladı. Şu anda kiralık olarak oynadıkları kulüplerden iyi dönüşlerin olmadığını belirten Başkan Yıldırım, "Her iki oyuncununda menajeriyle görüşmelerimiz oldu kendilerine bu oyuncularla yola devam etmeyeceğimizi ve kendilerine takım bulmaları yönünde görüşlerimizi ilettik. Ancak Yameogo hakkında çok olumlu dönüşler oluyor" dedi. 

BİR TEK YAMEOGO

Başkan Yıldırım, "Bu oyuncumuz hakkında vereceğimiz kararı sezon sonunda yeniden gözden geçireceğiz. Bu sezon 15 oyuncuyla sözleşmemiz sona eriyor. Devam etmek istediğimiz oyuncularla lig bittikten sonra otup konuşacağız. Tabiki bunu teknik ekibimiz karar verecek ama  bir değişim olmak zorunda. Biz bu ligde kalmak istemiyoruz. hedeften çok uzak değiliz ama kendi göbeğimizi kendimiz keseceğiz dedik ama bile bile Menemen'de bu şansımızı Adana Demirspor'a verdik.