Spor
Giriş Tarihi : 14-08-2021 12:56   Güncelleme : 14-08-2021 12:56

Samsunspor'da ilk 11 netleşiyor...

Kırmızı beyazlı ekipte teknik direktör Mehmet Altıparmak'ın Balıkesirspor maçı öncesi ilk 11'de 9 ismi kafasında netleştirdiği görüldü.

Samsunspor'da ilk 11 netleşiyor...

Yılport Samsunspor'da gözler Cuma akşamı oynanacak Balıkesirspor maçına çevrildi. Yeni sezon öncesi kusursuz bir hazırlık dönemi geçiren kırmızı beyazlı ekipte teknik direktör Mehmet Altıparmak'ın Balıkesirspor maçı öncesi ilk 11'de 9 ismi kafasında netleştirdiği görüldü. Özellikle son oynanan Giresunspor ve Fatsa Belediyespor karşılaşmalarında kale ve sağ kanatta değişiklik yaptığı gözlenen deneyimli teknik adam, Çinari - Melih ve Aykut - Alp arasında seçim yapacak.

AYKUT VE MELİH OYNAR 

Ligde Cuma akşamı sahasında oynayacağı Balıkesirspor karşılaşması için hazırlıklarına başlayacak olan kırmızı beyazlı ekipte teknik direktör Mehmet Altıparmak'ın özellikle son oynanan Fatsa Belediyespor karşılaşmasında ki onbirden bir tek kalede değişiklik yapacağı Alp'in yerine Aykut'a ilk onbirde şans vereceği öğrenildi. Yeni transferlerden Alen Melunovic, Barış Başdaş gibi isimlerinden bu hafta maça kulübede başlaması ise büyük olasılık olarak görülüyor. 

Son 2 hazırlık maçındaki kadrolar: 

GİRESUNSPOR    FATSA BLD.
-------------------------- 
Ayut         Alp
Alaaddin    Aalaaddin
Boli        Boli
Burak         Burak
Soner         Soner
Osman        Osman
Hasan        Hasan
Gökhan        Gökhan
Çinari        Melih
Yasin        Yasin 
Tomane        Tomane