Spor
Giriş Tarihi : 22-07-2020 18:13   Güncelleme : 22-07-2020 18:13

Samsunspor'da imzalar çok yakında

Şu ana kadar bir oyuncuyla anlaşma sağladıklarının müjdesini veren teknik direktör Sağlam, 3 - 4 oyuncuyla da imza aşamasına geldiklerini dile getirdi.

Samsunspor'da imzalar çok yakında

Yılport Samsunspor teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, yeni sezonda 6 yabancı haklarının tamamını kullanacaklarını söyledi. Yeni sezona Bolu Gerede'de yaptığı kampla hazırlanan kırmızı beyazlı ekipte teknik direktör Sağlam, taraftarlarının transfer konusunda biraz daha sabır göstermeleri gerektiğini söyledi. Şu ana kadar bir oyuncuyla anlaşma sağladıklarının müjdesini veren teknik direktör Sağlam, 3 - 4 oyuncuyla da imza aşamasına geldiklerini dile getirdi. 

TARAFTARIMIZDAN SABIR İSTİYORUZ

Sağlam, alt yapıdan 7 futbolcuyu kampa götürdüklerini, bu gençleri A takıma hazırlamak istediklerini ifade etti. Yılport Samsunspor Teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, transfer çalışmalarının devam ettiğini, bir futbolcuyla anlaştıklarını, 3-4 isimle de anlaşmak üzere olduklarını ifade etti. Sağlam 7 veya 8 futbolcu transfer etmeyi planladıklarını, bunlardan 5 veya 6'sının yabancı olacağını da sözlerine ekledi.