Spor
Giriş Tarihi : 21-06-2021 13:42   Güncelleme : 21-06-2021 13:42

Samsunspor'da Mathias ve Nadir ile yollar ayrılıyor

Yeni sezonda forvet hattını baştan sona yenilemeyi planlayan Samsunspor'da Nadir Çiftçi ve Mathias Coureur ile yolların ayrılmasına karar verildi. Yönetim, ilerleyen günlerde bu oyuncular ile masaya oturarak kendilerine gelen teklifleri değerlendirmelerini talep edecek.

Samsunspor'da Mathias ve Nadir ile yollar ayrılıyor

Teknik direktör sorununu Mehmet Altıparmak ile çözen Yılport Samsunspor, bir yandan transferde arayışlar sürerken, bir yandan da takımdan gönderilmesi kesinlik kazanan isimlerle görüşmelerini sürdürüyor. Yönetimin kararı doğrultusunda şu ana kadar sözleşmesi sona eren bir çok isimle yollarını ayıran kırmızı beyazlı ekip, sözleşmesi devam etmesine rağmen takımda düşünülmeyen oyuncularla yollarını anlaşmalı olarak ayırmaya çalışıyor.  

KOLAYLIK SAĞLANACAK

Kırmızı beyazlı ekipte Gökhan Alsan'dan sonra Mathias ve Nadir Çiftçi ile de yolların kesin olarak ayrılmasına karar verildi. Sezon açılışında Nuri Asan Tesisleri'ne davet edilmeyen bu üç isimden kendilerine takım bulmaları istendi. Kırmızı beyazlı ekip, ilerleyen günlerde bu oyuncular ile masaya oturarak kendilerine gelen teklifleri değerlendirmelerini talep edecek.

İKİ FORVET GELECEK 

Kadrosuna genç isimler katan ve hareketli günler yaşayan Kırmızı-Beyazlılar'da yönetim hucüm hattına 2 transfer birden yapmayı planlıyor. Bu isimlerin ise yurt dışında forma giyen bir yabancı ve bir de yerli isim olduğu öğrenildi. Başkan Yüksel Yıldırım ve Genel Menajer Mustafa Aztopal ise, tüm mesailerini bu yönde harcıyor. Samsunspor'da ayrıca Nadir Çiftçi ve Mathias Coureur  ile de yolların ayrılması bekleniyor.