Spor
Giriş Tarihi : 09-04-2021 21:06   Güncelleme : 09-04-2021 21:06

Samsunspor'da Nurullah sevinci

Geçtiğimiz günlerde kendini iyi hissetmediği için antrenmana katılmayarak dinlenen kırmızı beyazlı kaleci yaşadığı gribal enfeksiyonun ardından son iki gündür takımla beraber antrenmanlara katılıyor.

Samsunspor'da Nurullah sevinci

Yılport Samsunspor'un başarılı kalecisi Nurullah Aslan, yarın oynanacak Balıkesirspor karşılaşmasında takımdaki yerini alabilecek. Geçtiğimiz günlerde kendini iyi hissetmediği için antrenmana katılmayarak dinlenen kırmızı beyazlı kaleci yaşadığı gribal enfeksiyonun ardından son iki gündür takımla beraber antrenmanlara katılıyor. Başarılı bir sezon geçiren ve performansıyla tüm dikkatleri üzerine çeken Nurullah, yarın oynanacak Balıkesirspor maçında kalesini koruyacak. 

OYNAYABİLECEK 

Artık her maçın final havasında geçtiğini ve yarın oynanacak Balıkesirspor karşılaşmasında da tek hedeflerinin galibiyet olduğunu dile getiren kırmızı beyazlı ekibin kalecisi Nurullah, "Takım olarak iyi bir hazırlık dönemi geçirdik. Tüm konsantrasyonumuzla yarın ki müsabakaya odaklandık. İnşallah Tuzla maçıyla beraber başlayan yükselişimiz Balıkesirspor maçıyla da devam edecek. Bu konuda bizlere güvenenleri mahcup etmeyecek sonuçlar almaya devam edeceğiz" diye konuştu.