Spor
Giriş Tarihi : 15-04-2021 22:54   Güncelleme : 15-04-2021 22:54

Samsunspor'da revizyon!

Tecrübeli teknik adamın, kadroda yapmayı planladığı geniş kapsamlı rotasyonu kaleden başlatacağı öğrenildi. Sezon başından bu yana 30 maçta ilk 11 de sahaya çıkan Nurullah Aslan'ın hafta sonu oynanacak Bursaspor karşılaşmasında yerini Ahmet Altın'a bırakması gündemde.

Samsunspor'da revizyon!

Yılport Samsunspor'da son haftalarda sergilenen kötü futbol ve beraberinde gelen puan kayıpları teknik direktör Ertuğrul Sağlam'ı son 4 maça girildiği bu dönemde kadroda revizyona gitmeye zorladı. Tecrübeli teknik adamın, kadroda yapmayı planladığı geniş kapsamlı rotasyonu kaleden başlatacağı öğrenildi. Sezon başından bu yana 30 maçta ilk 11 de sahaya çıkan Nurullah Aslan'ın hafta sonu oynanacak Bursaspor karşılaşmasında yerini Ahmet Altın'a bırakması gündemde. 

Bugün yapılan antrenmanla Bursaspor karşılaşması için hazırlıklarına start veren kırmızı beyazlı ekipte teknik direktör Ertuğrul Sağlam, futbolcularıyla saha içinde kısa süreli bir görüşme yaptı. Oyuncuların oldukça keyifsiz olduğu gözlenirken; teknik direktör Sağlam'ın oyuncularının motivasyonlarını artırıcı konuşması sonrasında kırmızı beyazlı ekip, ilk çalışmasını gerçekleştirdi. Samsunspor'da sakat Tomane'nin dışında eksik bulunmuyor.