Samsun Haber
Giriş Tarihi : 31-08-2021 16:03   Güncelleme : 31-08-2021 16:03

Samsunspor'da revizyon kapıda

Hazır hale gelen yeni transferlerle birlikte sakatlıktan kurtulan oyuncularında takıma katılmaları teknik direktör Altıparmak'ı kadro üzerinde yeni bir düzenleme yapmaya zorlayacak.

Samsunspor'da revizyon kapıda

- Yılport Samsunspor'da teknik direktör Mehmet Altıparmak'ın ilk iki maçta 9 banko oyuncusu göze çarptı. Burak, Boli, Soner, Ali, Hasan, Osman, Yasin, Gökhan ve Tomane Balıkesirspor ve Kocaelispor karşılaşmalarında ilk 11'de yer alan isimler olurken; sağ kanatta Melih Okutan'ın yokluğunda Erald Çinari ye şans tanıyan tecrübeli teknik adam, kalede ise Nurallah Aslan'ın yerine Aykut Özer'e forma verdi. 

FOFANA VE ALEN KAPALI KUTU 

Milli maçlar sonrasında ligde Keçiörengücü'nü konuk edecek kırmızı beyazlı ekipte teknik direktör Altıparmak'ın sakatlar Alaaddin Okumuş, Saviceviç ve Melih Okutan'ın iyileşmesi ve hazır olmadıkları gerekçesiyle kadroya alınmayan Alen Melunoviç, Diomande ve Fofana'nın da iyi duruma gelmeleri sonrasında gözler teknik direktör Mehmet Altıparmak'a çevrildi. Deneyimli teknik adamın, Keçiörengücü maçına farklı bir kadro çıkması ise büyük ihtimal olarak görülüyor. 

BALIKESİRSPOR MAÇI 11'İ

NURULLAH 
TOMANE 
GÖKHAN 
BURAK 
BOLI
ALİ 
YASİN 
SONER 
HASAN 
MELİH 
OSMAN 

 

KOCAELİSPOR MAÇI 11'İ


AYKUT 
ALİ 
SONER 
BURAK 
BOLI
OSMAN 
HASAN KILIÇ
GÖKHAN 
ÇİNARİ
YASİN 
TOMANE