Spor
Giriş Tarihi : 01-10-2020 16:32   Güncelleme : 01-10-2020 16:32

Samsunspor'da şok gelişme! Boli yok Gyasi belirsiz

Kırmızı beyazlı ekipte Akhisarspor karşılaşmasında MR sonucu kötü çıkan Kewin Boli'nin oynamayacağı kesinlik kazanırken; bir süredir takımla antrenmanlara katılan Gyasi'nin ise oynatılıp oynatılmayacağına maç günü karar verilecek.

Samsunspor'da şok gelişme! Boli yok Gyasi belirsiz

Yılport Samsunspor'da Kewin Boli şoku yaşanıyor. Bandırma maçında sakatlanan ve MR'ı çekilen tecrübeli stoperin hafta sonu oynanacak Akhisarspor maçında oynayacağı kesinlik kazandı. Öte yandan bir süredir takımla beraber antrenmanlara katılan Gyasi'nin ufakta olsa ağrılarının devam etmesi dolayısıyla Akhisarspor maçında oynatılmaması planlanıyor. 

GENİŞ BİR KADRO 

Kırmızı beyazlı ekibin teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, "Boli kesin oynamayacak. Gyasi'nin durumu ise maç gününde belli olacak.  Ancak oynayacak arkadaşlarımız oynamayacak arkadaşlarımızı aratmayacaktır. Herkes elinden geldiğini yapacak ve iyi mücadeleyle milli maçlar arasına moralli girmek istiyoruz. Biz bunun için geniş bir kadro kurmak istedik. İnşallah Pazar günü Akhisarspor maçını yolumuza devam etmek istiyoruz" dedi.